а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

изгора

Види и: изгор (м.)
Вид збор: Именка, женски род
Ранг: 33732
изгор
Англиски: love
Употреба: Народна поезија , Разговорно
Примери:
Моја прва изгоро.